Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

 

 

Kurs konwojenta zwierząt

Zapraszamy na kurs dla konwojentów i kierowców pracujących przy transporcie zwierząt, który odbędzie się w naszym klubie 3 marca 2019.
Organizator: GRAND PRIX Virginia Buława-Dziarmaga
Miejsce kursu: LKJ Lewada, ul Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
Termin: 3 marca 2019, godz. rozpoczęcia 9:00 
Wykładowca: lek. wet. Barbara Maj

Program szkolenia zgodny jest z Rozporządzeniem Rady (WE) Nr 1/2005 z dnia 22 grudnia 2004 r w sprawie ochrony zwierząt podczas transportu. W myśl tej ustawy każdy kto przewozi zwierzęta, bez względu na cel, musi przestrzegać ogólnych warunków transportu zwierząt. W trakcie kontroli drogowej Inspekcja Transportu Drogowego i służby weterynaryjne wymagają zaświadczenia o ukończeniu kursu konwojenta zwierząt.

Po zakończeniu szkolenia wydawany jest dokument w języku polskim oraz angielskim, który jest honorowany na terenie Unii Europejskiej. Egzamin odbędzie się bezpośrednio po zakończeniu szkolenia.
Uwaga: prawo jazdy nie jest wymagane, aby zdobyć uprawnienia konwojenta zwierząt.

Wymagania dotyczące uczestników:
- Ukończone 18 lat
- Wypełnienie wniosku do PIW (wnioski będą dostępne na szkoleniu)
Koszty:
- Kurs – 350 zł (zawiera opłatę za egzamin, opłatę na rzecz Powiatowego Inspektoratu Weterynarii za wydanie zaświadczenia o ukończeniu kursu, materiały szkoleniowe oraz serwis kawowy);
- Obiad – 25 zł, tylko po wcześniejszym zamówieniu, proszę zaznaczyć również opcję: wersja mięsna lub bezmięsna;
Zgłoszenia:
Zgłoszenia pisemne zawierające imię, nazwisko, adres, telefon, ewentualnie obiad i adres e-mail proszę wysyłać do dnia 25 lutego 2019 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji uzyskać można pod nr tel. 664 906 069

Szukaj w serwisie

Nasi Partnerzy