Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
Tel.: 77 4875417, fax 77 4875364, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

         

Osiągnięcia klubu

OSIĄGNIĘCIA ZAWODNIKÓW "LEWADY" W LATACH: 1991 - 2016

2016
Mistrzostwa Polski Seniorów w Ujeżdżeniu - Żaneta Skowrońska na Mystery - srebrny medal;
Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców w Ujeżdżeniu - Nikola Marczak na Romantic P - srebrny medal;

Halowy Puchar Polski Seniorów w Ujeżdżeniu - Żaneta Skowrońska na Love Me - srebrny medal;
Halowy Puchar Polski Juniorów w Ujeżdżeniu - Jagoda Dąbrowska na Attack With Me - czwarte miejsce;
CDI-W Neumünster - Beata Stremler i Rubicon D - 5 miejsce w Grand Prix i 4 miejsce w Grand Prix Freestyle;
CDI***** Dortmund - Beata Stremler i Rubicon D - 5 miejsce w Grand Prix i 2 miejsce w Grand Prix Freestyle;
CDI**** 
Aachen - Beata Stremler i Rubicon D - 6 miejsce w Grand Prix;
CDI*** Brno - Żaneta Skowrońska na Mystery – 4 miejsce w Grand Prix oraz 6 miejsce w Grand Prix Freestyle;
Finał Pucharu Świata w Göteborgu - Beata Stremler i Rubicon D - trzynaste miejsce;
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Juniorów w ujeżdżeniu - Jan Limburski na Butterfly – złoty medal;
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Juniorów w ujeżdżeniu –  Julia Rogowska na Rainbow – srebrny medal;
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Seniorów w ujeżdżeniu - Jagoda Dąbrowska na Attack With Me – złoty medal;
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Seniorów w ujeżdżeniu – Mateusz Pola na Sandro – srebrny medal;
Halowy Puchar Śląska Opolskiego Seniorów w Ujeżdżeniu - Natalia Badura na Saruman GT - złoty medal
Halowy Puchar Śląska Opolskiego Seniorów w Ujeżdżeniu - Aleksandra Pośpiech na Hun I - srebrny medal
Halowy Puchar Śląska Opolskiego Seniorów w Ujeżdżeniu - Natalia Stodoła na Drakar - brązowy medal

2015
Halowy Puchar Polski Seniorów w Ujeżdżeniu - Żaneta Skowrońska na Love Me - złoty medal;
Halowy Puchar Polski Juniorów w Ujeżdżeniu - Jagoda Dąbrowska na Attack With Me - złoty medal;
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Ujeżdżeniu - Jan Limburski na Rainbow - srebrny medal;
Mistrzostwa Polski Juniorów w Ujeżdżeniu - Jagoda Dąbrowska na Attack With Me - piąte miejsce;
CDI**** Stuttgart - Beata Stremler i Rubicon D - 6 miejsce w Grand Prix i 8 miejsce w Grand Prix Special;
CDI*** Zakrzów - Beata Stremler i Rubicon D - 1 miejsce w Grand Prix i 1 miejsce w Grand Prix Special;
CDI*** Siaulai - Żaneta Skowrońska na Mystery – 4 miejsce w Grand Prix oraz 4 miejsce w Grand Prix Freestyle;
CDI*** Tallin - Żaneta Skowrońska na Mystery – 6 miejsce w Grand Prix oraz 5 miejsce w Grand Prix Freestyle;
CDI**** Perl - Beata Stremler i Rubicon D - 8 miejsce w Grand Prix i 9 miejsce w Grand Prix Special;
CDI**** Achleiten - Żaneta Skowrońska na Mystery – 5 miejsce w Grand Prix Freestyle;

CDI*** Brno - Żaneta Skowrońska na Mystery – 3 miejsce w Grand Prix oraz 3 miejsce w Grand Prix Freestyle;
CDI*** Radzionków – Żaneta Skowrońska na Mystery – 2 miejsce w Grand Prix oraz 5 miejsce w Grand Prix Freestyle;

CDI*** Zakrzów – Żaneta Skowrońska na Mystery – 2 miejsce w Grand Prix Freestyle oraz 5 miejsce w Grand Prix;
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Juniorów w ujeżdżeniu - Maria Michna na Lelku – złoty medal;
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Juniorów w ujeżdżeniu – Jan Limburski na Rainbow – srebrny medal;
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Juniorów w ujeżdżeniu – Aneta Gajdzińska na Nobiusie – brązowy medal;
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Seniorów w ujeżdżeniu - Jagoda Dąbrowska na Why Not  – złoty medal;
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Seniorów w ujeżdżeniu – Natalia Stodoła na Drakarze – srebrny medal;
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Seniorów w ujeżdżeniu – Nikola Marczak na Miss You – brązowy medal
Mistrzostwa Europy w Ujeżdżeniu - udział Żanety Skowrońskiej na Mystery w finałach ME

2014
CDI*** Radzionków – Żaneta Skowrońska na Mystery – 4 miejsce w Grand Prix oraz 3 miejsce w Grand Prix Freestyle;
CDI*** Mannheim - Beata Stremler na Rubicone - pierwsze miejsce Grand Prix, drugie miejsce w Grand Prix Special
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Juniorów w ujeżdżeniu - Jagoda Dąbrowska na Rainbow – złoty medal;
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Juniorów w ujeżdżeniu – Aleksandra Pośpiech na Hunie I – brązowy medal;
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Seniorów w ujeżdżeniu - Żaneta Skowrońska na Mystery  – złoty medal;
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Seniorów w ujeżdżeniu – Natalia Stodoła na Drakarze – srebrny medal;
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Seniorów w ujeżdżeniu – Izabela Szlosarek na With Me – brązowy medal;
Mistrzostwa Polski Juniorów w ujeżdżeniu – Nikola Marczak na Don Roko – czwarte miejsce;
Eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w ujeżdżeniu - Jagoda Dąbrowska na Rainbow – pierwsze miejsce;
Eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w ujeżdżeniu - Jagoda Dąbrowska na Morengo – pierwsze miejsce;
CDI*** Brno – Żaneta Skowrońska na Mystery – 4 miejsce w Grand Prix oraz 4 miejsce w Grand Prix Freestyle
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w ujeżdżeniu – Jagoda Dąbrowska na Rainbow – srebrny medal;
CDIO Aachen - Beata Stremler na Rubiconie - trzecie miejsce w konkursie Grand Prix 4*
Mistrzostwa Świata w ujeżdżeniu – udział Żanety Skowrońskiej i Beaty Stremler w finałach MŚ;
Mistrzostwa Polski Seniorów w ujeżdżeniu - Żaneta Skowrońska na Mystery  – czwarte miejsce;
Mistrzostwa Polski Młodych Koni w ujeżdżeniu – Żaneta Skowrońska na First Class – trzecie miejsce w kategorii pięciolatków hodowli zagranicznej
Mistrzostwa Polski Młodych Koni w ujeżdżeniu – Żaneta Skowrońska na Bastionie – drugie miejsce w kategorii sześciolatków hodowli polskiej
Mistrzostwa Polski Młodych Koni w ujeżdżeniu – Żaneta Skowrońska na Miss You – trzecie miejsce w kategorii sześciolatków hodowli zagranicznej
CDI*** Zakrzów – Żaneta Skowrońska na Mystery – 3 miejsce w Grand Prix oraz 3 miejsce w Grand Prix Freestyle.
Zimowe Mistrzostwa Śląska w Ujeżdżeniu, Zbrosławice - Aleksandra Pośmiech na Hunie I - złoty medal w kategorii juniorów
Mistrzostwa Polski Amazonek w Ujeżdżeniu - Karolina Piekutowska na Demeter - srebrny medal
Mistrzostwa Polski Amazonek w Skokach przez przeszkody - Virginia Buława-Dziarmaga na Brandastar - złoty medal

2013
Mistrzostwa Polski Seniorów - II miejsce, srebrny medal - Żaneta Skowrońska na With You
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - III miejsce, brązowy medal - Jagoda Dąbrowska na Why Not
Mistrzostwa Polski Juniorów - IV miejsce Nikola Marczak na koniu Don Roko
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - IV miejsce w kategorii kuców - Jagoda Dąbrowska na Morengo
Mistrzostwa Czech Amazonek w skokach przez przeszkody - III miejsce - Wirginia Buława na Brandastarr
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Seniorów - I miejsce Katarzyna Popiołek na Adrenalin
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Seniorów - III miejsce Małgorzata Kaliszewska na koniu Lelek
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Juniorów - I miejsce Jagoda Dąbrowska na Morengo
Udział w Finałach Mistrzostw Świata w ujeżdżeniu w Herning (Dania) - Żaneta Skowrońska na With You

 

2012
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – I miejsce Nikola Marczak na koniu Don Roko
Mistrzostwa Polski Juniorów – IV miejsce Zuzanna Widuch na koniu With Me
Mistrzostwa Polski Juniorów – VII miejsce Katarzyna Bryœ na koniu Lelek
Halowy Puchar Polski Seniorów – III miejsce Żaneta Skowrońska na koniu Mystery
Halowy Puchar Polski Juniorów – II miejsce Zuzanna Widuch na koniu With Me
Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej – Rudna Młodzieżowa I miejsce Zuzanna Widuch na koniu Why Not
Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Seniorów - II miejsce Żaneta Skowrońska na koniu Mystery
Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Seniorów - VI miejsce Katarzyna Popiołek na koniu Hun I
Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów - I miejsce Katarzyna Bryœ na koniu With Me
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Seniorów – I miejsce Zuzanna Widuch na koniu With Me
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Seniorów – III miejsce Katarzyna Bryœ na koniu Lelek
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Juniorów – I miejsce Dorota Taras na koniu Japonka
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Juniorów – II miejsce Jagoda Dšbrowska na koniu Morengo
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Juniorów – III miejsce Maria Michna na koniu Demeter
Finał Ligi Ujeżdżenia Juniorów Młodszych – I miejsce Nikola Marczak na koniu With Me
Finał Ligi Ujeżdżenia Juniorów – I miejsce Zuzanna Widuch na koniu Why Not
Finał Ligi Ujeżdżenia Juniorów – II miejsce Adrianna Golanowska na koniu Ravival
Mistrzostwa Polski Młodych Koni w Ujeżdżeniu – Konie 4-letnie hod polskiej – II miejsce Żaneta Skowrońska na koniu Bastion
Mistrzostwa Polski Młodych Koni w Ujeżdżeniu – Konie 4-letnie hod zagranicznej – II miejsce Żaneta Skowrońska na koniu Miss You
Mistrzostwa Polski Młodych Koni w Ujeżdżeniu – Konie 5-letnie hod. zagranicznej – I miejsce Żaneta Skowrońska na koniu Balley

2011
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w ujeżdżeniu - złoty medal - Katarzyna Bryś - With Me (duże konie)
Mistrzostwa Polski juniorów w ujeżdzeniu - szóste miejsce - Zuzanna Widuch - Rubinjo 12
Mistrzostwa Polski seniorów w ujeżdzeniu - czwarte miejsce - Żaneta Skowrońska - With You
Mistrzostwa Polski Młodych Koni - I miejsce w kategorii sześciolatków - Żaneta Skowrońska - Rising Star
Mistrzostwa Polski Młodych Koni - IV miejsce w kategorii sześciolatków - Katarzyna Popiołek - Adrenalin
Mistrzostwa Polski Młodych Koni - I miejsce w kategorii pięciolatków - Żaneta Skowrońska - Balley
Mistrzostwa Polski Młodych Koni - VI miejsce w kategorii pięciolatków - Katarzyna Popiołek - Well Done
Mistrzostwa Polski Młodych Koni - IV miejsce w kategorii czterolatków - Żaneta Skowrońska - Rainbow
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny juniorów w ujeżdżeniu - złoty medal - Malwina Jaworska - Let's Dance
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny juniorów w ujeżdżeniu - srebrny medal - Katarzyna Bryś - Nazar
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny juniorów w ujeżdżeniu - brązowy medal - Karolina Daab - Demeter
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny młodych jeźdźców w ujeżdżeniu - złoty medal - Zuzanna Widuch - Rubinjo 12
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny młodych jeźdźców w ujeżdżeniu - srebrny medal - Natalia Dziarmaga - Gardes M
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny młodych jeźdźców w ujeżdżeniu - brązowy medal - Anna Brodowska - Mystery
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny seniorów w ujeżdżeniu - złoty medal - Żaneta Skowrońska - Right Now
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny seniorów w ujeżdżeniu - srebrny medal - Justyna Dera - Ksiaze
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny seniorów w ujeżdżeniu - brązowy medal - Katarzyna Popiołek - Hun I
Mistrzostwa Polski Amazonek - srebrny medal - Wirginia Buława - Baunehojens Casani
 
2010
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w ujeżdżeniu - złoty medal - Zuzanna Chmiel - Revers Side (duże konie)
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w ujeżdżeniu - dziesiąte miejsce - Katarzyna Bryś - Metylan (duże konie)
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w ujeżdżeniu - dziewiąte miejsce - Zuzanna Chmiel - Nemo (kuce)
Mistrzostwa Polski juniorów w ujeżdzeniu - szóste miejsce - Anna Brodowska - Santos
Mistrzostwa Polski juniorów w ujeżdzeniu - trzynaste miejsce - Zuzanna Widuch - Golden Garden
Mistrzostwa Polski młodych jeźdźców w ujeżdzeniu - szóste miejsce - Roxana Słomiany - Nazar
Mistrzostwa Polski młodych jeźdźców w ujeżdzeniu - siódme miejsce - Aleksandra Strzałka - Markiza
Mistrzostwa Polski seniorów w ujeżdzeniu - czwarte miejsce - Żaneta Skowrońska - With You
Mistrzostwa Polski Młodych Koni - I miejsce w kategorii sześciolatków - Żaneta Skowrońska - Mozart
Mistrzostwa Polski Młodych Koni - II miejsce w kategorii pięciolatków - Żaneta Skowrońska - Rising Star
Mistrzostwa Polski Młodych Koni - III miejsce w kategorii pięciolatków - Żaneta Skowrońska - Adrenalin
Mistrzostwa Polski Młodych Koni - I miejsce w kategorii czterolatków - Żaneta Skowrońska - Balley
Występ w Finałach Mistrzostw Świata Młodych Koni w ujeżdżeniu - Żaneta Skowrońska - Mozart
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny juniorów w ujeżdżeniu - złoty medal - Zuzanna Chmiel - Revers side
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny juniorów w ujeżdżeniu - srebrny medal - Zuzanna Widuch - Let's Dance
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny juniorów w ujeżdżeniu - brązowy medal - Roch Iwaszkiewicz - Tarent
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny seniorów w ujeżdżeniu - złoty medal - Anna Brodowska - Santos
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny seniorów w ujeżdżeniu - srebrny medal - Marta Ginda - With Me
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny seniorów w ujeżdżeniu - brązowy medal - Katarzyna Popiołek - Hun I
Finał Ligii Ujeżdżenia Polski Południowej seniorów - I miejsce Żaneta Skowrońska - Right Now
Finał Ligii Ujeżdżenia Polski Południowej seniorów - III miejsce Katarzyna Popiolek - Hun I
Finał Ligii Ujeżdżenia Polski Południowej młodych jeźdźców - I miejsce - Anna Brodowska - Santos
Finał Ligii Ujeżdżenia Polski Południowej juniorów - I miejsce - Zuzanna Chmiel - Revers Side
Finał Ligii Ujeżdżenia Polski Południowej juniorów - IV miejsce - Zuzanna Widuch - Let's Dance
Finał Ligii Ujeżdżenia Polski Południowej juniorów młodszych - I miejsce Katarzyna Bryś - Rock'n'Roll
Finał Ligii Ujeżdżenia Polski Południowej juniorów młodszych - III miejsce Malwina Jaworska - Batal
 
2009
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w ujeżdżeniu - złoty medal - Zuzanna Widuch - Revers side (duże konie)
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w ujeżdżeniu - czwarte miejsce - Zuzanna Widuch - Nemo (kuce)
Mistrzostwa Polski juniorów w ujeżdzeniu - brązowy medal - Anna Brodowska - Santos
Mistrzostwa Polski Młodych Koni - III miejsce w kategorii sześciolatków - Żaneta Skowrońska - Mistery
Mistrzostwa Polski Młodych Koni - I miejsce w kategorii pięciolatków - Żaneta Skowrońska - Mozart
Mistrzostwa Polski Młodych Koni - III miejsce w kategorii pięciolatków - Marta Ginda - River Side
Mistrzostwa Polski Młodych Koni - I miejsce w kategorii czterolatków - Żaneta Skowrońska - Rising Star
Mistrzostwa Polski Młodych Koni - III miejsce w kategorii czterolatków - Żaneta Skowrońska - Adrenalin
Występ w Finałach Mistrzostw Świata Młodych Koni w ujeżdżeniu - Żaneta Skowrońska - Mozart
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny juniorów w ujeżdżeniu - złoty medal - Zuzanna Widuch - Revers side
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny juniorów w ujeżdżeniu - srebrny medal - Roxana Słomiany - Rokokko K
Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska seniorów w ujeżdżeniu - I miejsce Żaneta Skowrońska - Revers Side
Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska seniorów w ujeżdżeniu - III miejsce Anna Brodowska - Santos
Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska kuców w ujeżdżeniu - I miejsce - Zuzanna Widuch - Nemo
Halowy Puchar Polski Południowej - pierwsze miejsce w rundzie juniorów młodszych - Zuzanna Widuch - Revers side
Finał Pucharu Ligii Ujeżdżenia Polski Południowej seniorów - I miejsce Żaneta Skowrońska - Rubinjo
Finał Pucharu Ligii Ujeżdżenia Polski Południowej seniorów - III miejsce Marta Ginda - Markiza
 
2008
Mistrzostwa Polski Amazonek - srebrny medal - Wirginia Buława - Casale 2
Mistrzostwa Polski Młodych Koni - I miejsce w kategorii sześciolatków - Żaneta Skowrońska - Bethoveen
Mistrzostwa Polski Młodych Koni - II miejsce w kategorii sześciolatków - Żaneta Skowrońska - Revers Side
Mistrzostwa Polski Młodych Koni - II miejsce w kategorii czterolatków - Żaneta Skowrońska - Mozart
Występ w finałach Mistrzostw Świata Młodych Koni (Niemcy) - Żaneta Skowrońska - Beethoven
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny seniorów w ujeżdżeniu - złoty medal - Małgorzata Kaliszewska - Lellek
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny juniorów w ujeżdżeniu - srebrny medal - Roxana Słomiany - Rokokko
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny juniorów w ujeżdżeniu - brązowy medal - Zuzanna Widuch - Poprad


2007
Mistrzostwa Polski Seniorów - brązowy medal - Żaneta Skowrońska - Goldamos
Mistrzostwa Polski Seniorów LZS - srebrny medal - Kamil Puliński - Markiza
Mistrzostwa Polski Młodych Koni - I miejsce w kategorii sześciolatków - Żaneta Skowrońska - With You
Mistrzostwa Polski Młodych Koni - I miejsce w kategorii pięciolatków - Żaneta Skowrońska - Beethoven
Mistrzostwa Polski Młodych Koni - II miejsce w kategorii pięciolatków - Kamil Puliński - Revers Side
Mistrzostwa Polski Młodych Koni - III miejsce w kategorii czterolatków - Żaneta Skowrońska - Mystery
Występ w finałach Mistrzostw Świata Młodych Koni Verden(Niemcy) - Żaneta Skowrońska - Beethoven
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny seniorów w ujeżdżeniu - złoty medal - Kamil Puliński
Finał Ligi Centralnej Pucharu Świata - III miejsce - Żaneta Skowrońska - Goldamos


2006
Mistrzostwa Polski Seniorów - srebrny medal - Żaneta Skowrońska - Romeo
Mistrzostwa Polski Amazonek - złoty medal - Agnieszka Marek - Barbarus
Mistrzostwa Polski Młodych Koni - I miejsce w kategorii pięciolatków - Żaneta Skowrońska - With You
Mistrzostwa Polski Młodych Koni - II miejsce w kategorii czterolatków - Żaneta Skowrońska - Beethoveen
Występ w finałach Mistrzostw Świata w Verden (Niemcy) - Żaneta Skowrońska - Romeo
Występ w finałach Mistrzostw Świata Młodych Koni w Aachen (Niemcy) - Żaneta Skowrońska - With You
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny seniorów w ujeżdżeniu - złoty medal - Justyna Kawalec
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny seniorów w ujeżdżeniu - brązowy medal - Kamil Puliński
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny juniorów w ujeżdżeniu - złoty medal - Natalia Dziarmaga


2005
Mistrzostwa Polski Seniorów - brązowy medal - Żaneta Skowrońska - Romeo
Mistrzostwa Polski Seniorów LZS - złoty medal - Żaneta Skowrońska - Stuntman
Mistrzostwa Juniorów Młodszych Zrzeszenia LZS - złoty medal - Agnieszka Domagała - Arcymistrz
Mistrzostwa Polski Amazonek - srebrny medal - Małgorzata Kaliszewska - Rodezja
Mistrzostwa Polski Młodych Koni - I miejsce w kategorii czterolatków - Żaneta Skowrońska - With You
Występ w finałach Mistrzostw Europy w Hagen (Niemcy) - Żaneta Skowrońska - Romeo
Żaneta Skowrońska na koniu Romeo zakwalifikowała się na Mistrzostwa Świata w ujeżdżeniu w 2006 roku
Żaneta Skowrońska na koniu Romeo została sklasyfikowana na trzecim miejscu w Finale Ligi Centralnej Pucharu Świata


2004
Mistrzostwa Polski Seniorów - brązowy medal - Żaneta Skowrońska - Goldamos
Mistrzostwa Polski Juniorów LZS - złoty medal - Sandra Rogacka - Stuntman
Mistrzostwa Polski Seniorów LZS - brązowy medal - Izabelle Lipska - Ludnda
Mistrzostwa Juniorów Młodszych Zrzeszenia LZS - srebrny medal - Agnieszka Domagała - Arcymistrz
Mistrzostwa Polski Amazonek - złoty medal - Małgorzata Kaliszewska - Rodezja
Mistrzostwa Polski Młodych Koni - I miejsce w kategorii sześciolatków hodowli zagranicznej - Małgorzata Morsztyn - Rio Grande
Mistrzostwa Polski Młodych Koni - I miejsce w kategorii pięciolatków hodowli zagranicznej - Izabelle Lipska - Largos


2003
Mistrzostwa Polski Seniorów - srebrny medal - Żaneta Skowrońska - Goldamos
Mistrzostwa Polski Młodzieżowe - brązowy medal - Justyna Ruda - Noma Tender
Mistrzostwa Seniorów LZS - srebrny medal - Żaneta Skowrońska - Odysej
Mistrzostwa LZS Juniorów - złoty medal - Sandra Rogacka - Romeo
Mistrzostwa LZS Juniorów - brązowy medal - Kamila Sitak - Awers
Mistrzostwa LZS Juniorów Młodszych - złoty medal - Małgorzata Kaliszewska - Lelek
Mistrzostwa LZS Juniorów Młodszych - srebrny medal - Aleksandra Ruda - Wanio
Mistrzostwa LZS Juniorów Młodszych - brązowy medal - Agnieszka Domagała - Luanda
Championat Koni Sześcioletnich - trzecie miejsce - Żaneta Skowrońska - Oftaliusz


2002
Mistrzostwa Polski Seniorów - złoty medal - Żaneta Skowrońska - Goldamos
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - srebrny medal - Małgorzata Kaliszewska - Lelek
Mistrzostwa LZS Juniorów - srebrny medal - Kamila Sitak- Pedro
Mistrzostwa LZS Juniorów - brązowy medal - Dawid Drewienkowski - Romeo
Mistrzostwa LZS Juniorów Młodszych - złoty medal - Aleksandra Ruda - Consenio
Mistrzostwa LZS Juniorów Młodszych - srebrny medal - Małgorzata Kaliszewska - Lelek
Mistrzostwa LZS Juniorów Młodszych - brązowy medal - Dominika Rojek – Egina


2001
Finał Pucharu Świata Aarchus (Dania) - jedenaste miejsce - Małgorzata Morsztyn na koniu Donostio - jest to najwyższa jak dotąd pozycja polskiego zawodnika podczas Finału Pucharu Świata
Mistrzostwa Polski Seniorów - złoty medal - Żaneta Skowrońska - Goldamos
Mistrzostwa Polski Seniorów - srebrny medal - Ewa Leibfhart - Emily Erdbee
Mistrzostwa Polski Juniorów - srebrny medal - Justyna Ruda -Raban
Mistrzostwa Polski Juniorów - brązowy medal - Kamila Sitak - Noma Tender
Mistrzostwa Polski Pony - brazowy medal - Dawid Drewienkowski - Consenio
Mistrzostwa Polski Pony Dzieci - srebrny medal - Urszula Golonka - Consenio
Mistrzostwa LZS Seniorów - złoty medal - Żaneta Skowrońska - Baryshnikov
Mistrzostwa LZS Juniorów - brązowy medal - Dawid Drewienkowski - Pedro
Mistrzostwa LZS Juniorów Młodszych - srebrny medal - Małgorzata Kaliszewska - Lelek
Championat Koni Pięcioletnich - trzecie miejsce - Małgorzata Morsztyn - Temida - Noma Girl


2000
Mistrzostwa Polski Seniorów - złoty medal -Małgorzata Morsztyn - Donostio
Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców - złoty medal - Żaneta Skowrońska - Goldamos
Mistrzostwa Polski Juniorów - srebrny medal - Justyna Ruda -Raban
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - srebrny medal - Kamila Sitak - Goldamos
Mistrzostwa Polski Pony - brązowy medal - Dawid Drewienkowski - Consienio
Puchar Polski Seniorów - złoty medal - Żaneta Skowrońska - Goldamos
Mistrzostwa LZS Seniorów - srebrny medal - Agnieszka Majewska - Evita
Mistrzostwa LZS Juniorów - srebrny medal - Zofia Szuster - Wanio
Mistrzostwa LZS Juniorów Młodszych - złoty medal - Kamila Sitak - Basarunek
Championat Koni Czteroletnich - drugie miejsce - Małgorzata Morsztyn - Temida
Championat Koni Pięcioletnich - drugie miejsce - Małgorzata Morsztyn - Karat
Championat Koni Pięcioletnich - trzecie miejsce - Żaneta Skowrońska - Atabaska


1999
Mistrzostwa Polski Seniorów - srebrny medal - Małgorzata Morsztyn - Donostio
Mistrzostwa Polski Młodzieżowe - brązowy medal - Żaneta Skowrońska - Goldamos
Mistrzostw Polski Juniorów - brązowy medal - Justyna Ruda - Tender
Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych - złoty medal - Dawid Drewienkowski d'Artagnan
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - złoty medal - Dawid Drewienkowski d'Artagnan
Puchar Polski Juniorów Młodszych - złoty medal - Dawid Drewienkowski - d'Artagnan
Puchar Polski Juniorów Młodszych - srebrny medal - Kamila Sitak - Goldamos
Mistrzostwa Polski Pony - brązowy medal - Dawid Drewienkowski - Consienio
Mistrzostw Polski Dzieci na Pony - srebrny medal - Iga Wróblewska - Bourette
Mistrzostwa LZS Seniorów - złoty medal - Żaneta Skowrońska - Odysej
Mistrzostwa LZS Juniorów - złoty medal - Ewelina Wojnar - Ali Bej
Mistrzostwa LZS Juniorów - srebrny medal - Maria Zuba - Scarlet
Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów - złoty medal - Małgorzata Morsztyn - Odysej
Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowe - srebrny medal - Żaneta Skowrońska - Goldamos
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów - brązowy medal - Justyna Ruda - Ali Bej
Championat Koni Czteroletnich - pierwsze miejsce - Małgorzata Morsztyn - Karat
Championat Koni Pięcioletnich - trzecie miejsce - Małgorzata Morsztyn - Amur


1998
Mistrzostwa Polski Seniorów - brązowy medal - Małgorzata Morsztyn - Donostio
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - brązowy medal - Dawid Drewienkowski - Tender
Mistrzostwa Polski Pony Dzieci - złoty medal - Małgorzata Kaliszewska - Raja
Mistrzostwa Polski Pony - złoty medal - Dawid Drewienkowski - Raja
Mistrzostwa Polski Juniorów Halowe - złoty medal - Justyna Ruda - Tender
Mistrzostwa Polski Młodzieżowe Halowe - srebrny medal - Żaneta Skowrońska - Lauser
Mistrzostwa LZS Juniorów - złoty medal - Dawid Drewienkowski - Tender
Mistrzostwa LZS Juniorów - brązowy medal - Justyna Ruda - Dubaj
Mistrzostwa LZS Seniorów - złoty medal - Żaneta Skowrońska - Goldamos
Mistrzostwa LZS Seniorów - srebrny medal - Alina Wiśniewska - El Paso
Championat Koni Pięcioletnich - czwarte miejsce - Andrzej Sałacki - Bluszcz
Championat Koni Sześcioletnich - pierwsze miejsce - Andrzej Sałacki - Odysej
Championat Koni Sześcioletnich - czwarte miejsce - Andrzej Sałacki - Scarlet
Klub został sklasyfikowany na pierwszym miejscu w rankingu Klubów Ujeżdżeniowych Polskiego Związku Jeździeckiego


1997
Mistrzostwa Polski Seniorów - srebrny medal - Andrzej Sałacki - Gran Scirocco
Mistrzostwa Polski Młodzieżowe - srebrny medal - Żaneta Skowrońska - Lauser
Mistrzostwa Polski Juniorów - złoty medal - Żaneta Skowrońska - Goldamos
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - brązowy medal - Anna Anczewska - Mazepa
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - złoty medal - Bożena Anczewska - Mazepa
Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów - srebrny medal - Małgorzata Morsztyn - Lauser
Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów - brązowy medal - Mirosław Betka - Donostio
Championat Koni Czteroletnich - drugie miejsce - Andrzej Sałacki - Bluszcz
Championat Koni Czteroletnich - szóste miejsce - Małgorzata Morsztyn - Arcymistrz
Championat Koni Czteroletnich - siódme miejsce - Małgorzata Morsztyn - Dubaj
Championat Koni Pięcioletnich - drugie miejsce - Małgorzata Morsztyn - Scarlet
Championat Koni Pięcioletnich - czwarte miejsce - Andrzej Sałacki - Odysej
Championat Koni Sześcioletnich - pierwsze miejsce - Andrzej Sałacki - Tender
Klub został sklasyfikowany na pierwszym miejscu w rankingu Klubów Ujeżdżeniowych Polskiego Związku Jeździeckiego


1996
Mistrzostwa Polski Seniorów - brązowy medal - Andrzej Sałacki - Gran Scirocco
Mistrzostwa Polski Seniorów - czwarte miejsce - Małgorzata Morsztyn - Lauser
Halowe Mistrzostwa Polski - srebrny medal - Małgorzata Morsztyn - Gran Scirocco
Championat Koni Pięcioletnich - drugie miejsce - Małgorzata Morsztyn - Tender
Championat Koni Sześcioletnich - drugie miejsce - Andrzej Sałacki - Mazepa
Klub został sklasyfikowany na pierwszym miejscu w rankingu Klubów Ujeżdżeniowych Polskiego Związku Jeździeckiego


1995
Zwycięstwo w Lidze Centralnej i zakwalifikowanie się do Finału Pucharu Świata - Andrzej Sałacki - Dioksan
Mistrzostwa Polski Seniorów - srebrny medal - Andrzej Sałacki - Dioksan
Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów - srebrny medal - Małgorzata Morsztyn - Dioksan
Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowe - srebrny medal - Żaneta Skowrońska - Lauser
Championat Koni Czteroletnich - drugie miejsce - Małgorzata Morsztyn - Tender
Championat Koni Pięcioletnich - pierwsze miejsce - Andrzej Sałacki - Raban
Championat Koni Pięcioletnich - drugie miejsce - Andrzej Sałacki - Mazepa
Championat Koni Sześcioletnich - drugie miejsce - Andrzej Sałacki - Kankan


1994
Mistrzostwa Polski Seniorów - czwarte miejsce - Andrzej Sałacki - Dioksan
Championat Koni Czteroletnich - pierwsze miejsce - Małgorzata Morsztyn - Kant
Championat Koni Pięcioletnich - drugie miejsce - Małgorzata Morsztyn - Kankan
Championat Koni Sześcioletnich - pierwsze miejsce - Małgorzata Morsztyn - Ornament


1993
Mistrzostwa Polski Seniorów - brązowy medal - Andrzej Sałacki - Kapitol


1992
Mistrzostwa Świata w Woltyżerce (Heilbton - Niemcy) - brązowy medal


1991
Mistrzostwa Polski Seniorów - złoty medal - Andrzej Sałacki - Pasaż
Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców - złoty medal - Adam Kwaśny - Kapitol
Siedemnaste miejsce na Mistrzostwach Europy Młodych Jeźdźców w Ujeżdżeniu i drugie miejsce w finale B - Cerwia (Włochy) - Adam Kwaśny na koniu Pasaż
Mistrzostwa Polski Juniorów - złoty medal - Mirosław Duer - Pasaż

Szukaj w serwisie

Nasi Partnerzy