Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
Tel.: 77 4875417, fax 77 4875364, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

         

Propozycje zawodów

Ludowy Klub Jeździecki "Lewada" zaprasza do udziału w PUCHARZE LEWADY

Puchar Lewady to cykl czterech jednodniowych sparingów ujeżdżeniowych, przeznaczonych dla osób, które nie są i nie były zawodnikami zarejestrowanymi w Polskim Związku Jeździeckim. W roku 2018 Puchar odbędzie się po raz jedenasty i podobnie jak w poprzednich edycjach będzie to miało miejsce na wiosnę i jesienią. Rywalizacja przebiegać będzie w trzech kategoriach wiekowych, wyłącznie na koniach zapewnionych przez organizatora. O zwycięstwie decydowała będzie suma procent z trzech najlepszych przejazdów.

W dniach 17-18 marca zapraszamy do Zakrzowa na finał Driving Cup 2018. Zawody odbędą się w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zakrzowie przy ul. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , propozycje zawodów można znaleźć TUTAJ.

Szanowni Państwo, Drodzy Zawodnicy,

dziękujemy za tak duże zainteresowanie zawodami - niestety z uwagi na dużą liczbę startów, jesteśmy zmuszeni rozpocząć zawody już w czwartek 16 listopada 2017. Aktualny plan poszczególnych konkursów dostępny jest w poprawionej wersji propozycji. Informujemy także, że panel zgłoszeniowy na zawodykonne.com otwarty będzie do soboty 11 listopada włącznie. Bardzo prosimy o dokonanie w zapisach wszelkich zmian związanych z niedogodnościami spowodowanymi zmianą terminu zawodów. Prosimy nie dopisywać nowych koni, ani dodatkowych startów dla koni już zapisanych. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie problemy spowodowane zmianą terminu zawodów.

Szukaj w serwisie

Nasi Partnerzy