Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
Tel.: 77 4875417, fax 77 4875364, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

 

 

Julia Rogowska brązową medalistką Mistrzostw Polski Juniorów!

Julia Rogowska na Da Capo po świetnym przejeździe w finałowym konkursie Mistrzostw Polski w ujeżdżeniu w kategorii juniorów zdobyła brązowy medal! Julia Rogowska to srebrna medalistka tegorocznego Pucharu Polski w kategorii juniorów, ubiegłoroczna brązowa medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, a od maja 2018 członek Kadry Narodowej i reprezentantka Polski na Mistrzostwach Europy Juniorów w Fontainebleau. Naszą zawodniczkę wyprzedziły jej reprezentacyjne koleżanki Alicja Pachulska (Lider Radzionków) i Małgorzata Kowalska (Silesia Dressage Club). Na odbywających się w Radzionkowie Mistrzostwach Polski nasz klub reprezentowała takze Jagoda Dąbrowska (6 miejce w kategorii młodych jeźdźców) i Mirosław Betka (7 miejsce w kategorii seniorów).

Szukaj w serwisie

Nasi Partnerzy