Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
Tel.: 77 4875417, fax 77 4875364, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

 

 

Medal Julii Rogowskiej na OOM!

Dzisiaj w Poczerninie zakończyła się XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w ujeżdżenu, na której Opolszczynę reprezentowły trzy młode amazonki z naszego klubu: Natalia Garbowska, Kaja Koszowska i Julia Rogowska. Jest nam niezmieznie miło poinformować, że Julia Rogowska na Butterfly (194,662%) zdobyła brązowy medal w kategorii dużych koni, Natalia Garbowska na Lunie uplasowała się na ósmym, a Kaja Koszowska na Hormon Ponysport na jedenastym miejscu w kategorii kuców. Ponadto Ludowy Klub Jeździecki "Lewada" zdobył pierwsze miejsce w kategorii klubów w ujeżdżeniu. Serdecznie gratulujemy naszym młodym amazonkom, ich wierzchowcom i trenerom, za cieżką pracę włożoną w przygotowanie i start na tegorocznych OOM. Medal Julii Rogowskiej jest dla naszego klubu ósmym w ciągu ostatnich dziewięciu lat na finałach OOM.

Szukaj w serwisie

Nasi Partnerzy