Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

 

 

CDI-W Radzionków - kolejny udany start Żanety Skowrońskiej

W dniach 1-3 maja w Radzionkowie odbyły się Międzynarodowe Zawody w Ujeżdżeniu CDI-W, na których nasz klub reprezentowała Żaneta Skowrońska. Nasza zawodniczka startowała w konkursach małej rundy na młodym, siedmioletnim wałachu Love Me, zajmując raz miejsce piąte i dwukrotnie trzecie. W konkursach dużej rundy Żaneta Skowrońska prezentowała się na swoim czołowym koniu, klaczy Mystery, zajmując piąte miejsce w konkursie Grand Prix Frestyle (68,200%) i bardzo wysokie drugie miejsce w konkursie Grand Prix (67,400%). W obydwóch konkursach Grand Prix Żaneta Skowrońska plasowała się najwyżej z polskich zawodników. Po ubiegłotygodniowych startach w Zakrzowie, był to kolejny bardzo udany występ naszej zawodniczki na arenie międzynarodowej. Kolejny start za niespełna miesiąc z słoweńskiej Lipicy.

Szukaj w serwisie

Nasi Partnerzy