Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

XVI Mistrzostwa Polski Amatorów w Ujeżdżeniu zakończone!

Aleksandra Pośpiech na Hunie I (130,469%) Mistrzynią Polski Amatorów w kategorii juniorów, wicemistrzynią została Oliwia Pawlik na Preście (126,996%), a brązowy medal zdobyła Maria Michna na Lali (126,837%), tuż za podium znalazła się Marta Komosa na Demeter, której do medalu po świetnym finałowym przejeździe zabrakło zaledwie 0,02%.
Złotym medalistą Mistrzostw Polski Amatorów w kategorii seniorów został Krzysztof Kośmider na Japonce (125,360%), srebrny medal zdobyła Barbara Maj na Diversie (124,865%), a brązowy Katarzyna Myśliwczyk na Krusie (124,118%). Wyniki z dzisiejszych finałowych przejazdów można zobaczyć tutaj, a końcowe wyniki XVI Mistrzostw Polski Amatorów w Ujeżdżeniu można zobaczyć tutaj.