Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Halowe Mistrzostwa Polski 2023 - zakończone!

Dzisiaj w Radzionkowie dobiegła końca rywalizacja w Halowych Mistrzostwach Polski i Halowym Pucharze Polski w Ujeżdżeniu 2023, z zawodów tych zawodnicy LKJ Lewada wrócili z trzema medalami. Zofia Kaczmarek na Lady Legende zwyciężyła we wszystkich trzech konkursach rundy Dzieci i po raz trzeci z rzędu została Halową Mistrzynią Dzieci w Ujeżdżeniu. Maria Stelmaszyk na Despacito 18 podobnie jak jej młodsza klubowa koleżanka pewnie zwyciężyła we wszystkich trzech konkursach swojej rundy - zdobyty w Radzionkowie złoty medal Mistrzostw Młodych Jeźdźców, jest drugim w jej karierze, po ubiegłorocznym z Wierzbnej. Natalia Badura na Marco uplasowała się na drugim miejscu w Halowym Pucharze Polski Seniorów, dołączając do ubiegłorocznego brązowego - tegoroczny srebrny medal HPP. Na piątym miejscu w rywalizacji seniorów uplasował się Filip Poszumski.
Duma nas rozpiera, serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom!