Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Lewada w Samorin

W ten weekend na Słowacji odbywają się Międzynarodowe Zawody w Ujeżdżeniu CDI Samorin, w których udział bierze silna reprezentacja naszego klubu. W kategorii Dzieci debiutuje międzynarodowo Zosia Kaczmarek na Lady Legende, która wczoraj uzyskała 69,036% w konkursie Preliminary Children, a dzisiaj zajęła czwarte miejsce z notą 72,650% w konkursie Children Team. Drugą debiutantką w zawodach rangi CDI jest juniorka Caroline Pawluk startująca na wałachu Fatum 8, która dzisiaj z notą 68,627% uplasowała się w konkursie Junior Individual najwyżej w polskiej ekipy - na dziesiątym miejscu. W kategorii juniorów na kucach Veronica Pawluk zajęła wczoraj w konkursie Pony Team pierwsze miejsce na D'Artagnanie (71,857%), a drugie na Golden Diamond W (71,143%), a dzisiaj w konkursie Pony Individual zwyciężyła na D'Artagnanie (74,955%) i zajęła czwarte miejsce na Golden Diamond W (68,604%). Dzisiaj o 18:45 w konkursie Young Rider Freestyle zakończy rywalizację Julia Rogowska na Da Capo. Zawodniczka w rundzie Młodych Jeźdźców prezentowała się na Da Capo i Le Baton Rouge M, uzyskując wyniki między 64,2%, a 65,8%. W Samorin nie zabrakło też naszej najbardziej doświadczonej amazonki, Żaneta Skowrońska-Kozubik startującej w konkursach kwalifikujących do Pucharu Świata. Wczoraj na Romanticu P Żaneta zajęła drugie miejsce w Grand Prix z notą 66,739%, a dzisiaj o 20:50 wystartuje w fnalowym konkursie CDI-W - Grand Prix Freestyle. Trzymajcie kciuki!