Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

     

 

Podsumowanie roku 2020

Największym sukcesem mijającego roku jest to, że pomimo wszystko, udało się nam go przetrwać i zakończyć w niezmienionym składzie. Prawie niezmienionym, bo jeden z naszych rekreacyjnych, Iran, odszedł za tęczowy most. Mimo pandemii i tego, że nie wiedzieliśmy i nadal nie wiemy co będzie dalej, nikt nie stracił pracy. Nie można rozbijać takiego zespołu, bo nie da się go odbudować.
Po raz pierwszy od 22 lat nie zorganizowaliśmy Jeździeckich Mistrzostw Gwiazd.Udało się nam za to zorganizować dwie edycje zawodów ogólnopolskich w ujeżdżeniu, Zawody Międzynarodowe CDI-W, kilka edycji zawodów regionalnych w skokach przez przeszkody, po raz pierwszy Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży, kurs instruktorski, ferie zimowe i wakacje w siodle.
Niesamowite jest to, że ten trudny i dziwny rok był dla nas rewelacyjny jeśli chodzi o wyniki sportowe. Nasze Dziewczyny zdobyły aż 6 medali Mistrzostw Polski, co jest historycznym osiągnięciem klubu i fantastycznym prezentem na 30-lecie „Lewady”, które będzie w styczniu.

Szukaj w serwisie

Nasi Partnerzy