Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

CDI Zakrzów 2020 - dzień trzeci

Johana Vasaryova i Firestone (79,662%) z Republiki Czeskiej pewnie zwycięzyła w finałowym konkursie CDICh - Children Individual o nagrodę FairPlay. Na drugim miejscu Lena Pogel i Bon Cruz M (74,653%) z Niemiec, a na trzecim Polka Taja Zoll na Blacky (73,365%).
W konkursie Young Rider Individual o nagrodę Stadnina Koni Ochaby zwyciężyła niemiecka para Anna Kappelhoff i Quartermain 4 z notą 71,853%. Na drugim miejscu uplasowała się Szwedka Emilia Schääf dosiadająca Vestermarkens Tayler (70,118%), a na trzecim Aurelia Von Mauberg na Diamo Dream (69,853%).
W Grand Prix Freestyle zawodnicy walczyli o punkty Pucharu Świata i bezkonkurencyjne okazały się pary niemieckie. Zwyciężył Benjamin Werndl na Daily Mirror (82,475%), drugi był Frederic Wandresem na Duke of Britan (80,575%), a trzecia Carina Scholz na Tarantino 5 (77,250%). Jedyna polska para Żaneta Skowrońska-Kozubik na Romanticu P uplasowała się na 7 miejscu z notą 72,150%, wyprzedzając Olgę Safronovą z Białorusi i Czabę Skokole z Węgier, swoich bezpośrednich rywali w walce o udział w finale Pucharu Świata.
Po dniu przerwy do rywalizacji w konkursach CDIJ powrócili juniorzy. Konkurs Junior Individual o nagrodę Stadnina Koni Dębno wygrała para z Republiki Czeskiej Tereza Matouskova i Paolo il Bello (71,059%), a tuż za nią uplasowała się aktualna Mistrzyni Polski Juniorów Natalia Plata na Dolcetto (70,794%). Szóste miejsce zajęła Weronika Wiącek na Galapagosie, ósme helena Kozłowska na Emolu, dziewiąte Dionizy Polikowski na Charmeur, a do jutrzejszego finału z jedenastego miejsca zakwalifikowała się jeszcze Natalia Glebowska na Quenny 87.
W konkursie Intermediate I o nagrodę firmy Schwarz Zerspanungstechnik zwycięzyła para z Niemiec Carina Scholz i Quadrophenia (72,088%), na miejscu drugim uplasowała się Jessica Jeijser i Djambalayka z Holandii (71,147%), a na trzecim Sandra Sysojeva i Furst z Litwy (70,294%). Do jutrzejszego finału z Polaków zakwalifikował się z dwunastego miesca Kamil Puliński i Henderson.
Jutro konkursy rozpoczynamy o 8:00 od Junior Freestyle, wyniki i listy startowe na www.cdizakrzow.com