Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
Tel.: 77 4875417, fax 77 4875364, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

         

 

AKTUALNOŚCI

Ostatnim konkursem rozegranym dzisiaj w hali zakrzowskiego GOSiRu były Eliminacje Mistzrostw Polski Amatorów 2017. Po dwóch konkursch najlepsza okazała sięJulia Paterok (130,674%) i to jej przypadnie prawo wyboru konia na finały MPA jako pierwszej. Drugie miejsce zajęła Małgorzata Malkusch (128,366%), a tzrecie Wiktoria Zmarzły (128,019%). XIX Mistrzostwa Polski Amatorów w Ujeżdzeniu odbędą się w Zakrzowie w pierwszy weekend czerwca, a propozycje tych zawodów w środę pojawią się na naszej stronie. Wyniki Eliminacji Mistrzostw Polski Amatorów w Ujeżdżeniu można znaleźć TUTAJ.

W Mistrzostwa Opolszczyzny w Damskim siodle w katerorii seniorów zwyciężyła Barbara Maj na Demeter (KJ Dera) z notą 136,683%, drugie miejsce zajęła Magdalena Tomków-Bednarska na Quirinie 9 (WLKS Krakus) 130,084%, a trzecie Oliwia Sobel na Lelku (LKJ Lewada) 129,478%. Kategorię juniorów zdominowała Sonia Schwalbe na Teti (Stajnia Polna 11) 139,580%, wicemistrzynią została Eliza Mardyło na Wrotyczu (KJ Szarża) 127,878%, a na trzecim stopniu podium stanęła Olivia Ribol (LKJ Lewada), która na Krusie uzyskała notę 125,952%. Najbardziej eleganckimi amazonkami zostały odpowiednio juniorka Eliza Mardyło i seniorka Magdalena Tomków Bednarska. Wyniki z rywalizacji Mistrzostw Opolszczyzny Amazonek 2017 można znaleźć TUTAJ.

Kaja Koszowska na Hormon Pony Sport (133,224%) Mistrzynią Opolszczyzny w Ujeżdżeniu 2017 w kategorii juniorów, srebrny medal zdobyła Aleksandra Gurnacz na Bolivii (132,470%), a brązowy po świetnym przejeździe w finale Natalia Garbowska na Lunie (131,521%). W kategorii seniorów po raz trzeci w rzędu Mistrzynią Opolszczyzny została Jagoda Dąbrowska na Attack With Me (133,608%), wicemistrzynią Katarzyna Popiołek na Butterfly (133,042%), a na miejsca trzecim stopniu podium przypadło Nikoli Marczak na Rainbow (131,066%). WYnik dnia w Zawodach Regionalnych ponownie należał do pary Mateusz Pola i Dominator P, która rywalizowała w konkursie L3. Wyniki klasyfikacji Mistrzostw Opolszczyzny w Ujeżdżeniu 2017 można znaleźć TUTAJ, a komplet wyników z dzisiejszych konkursów TUTAJ.

Po półfinałach Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny w Ujeżdżeniu w kategorii seniorów prowadzi Jagodo Dąbrowska na Attack With Me (67,095%), przed Katarzyną Popiołek na Butterfly (65,608%) i Nikolą Marczak na Rainbow (65,473%). W kategorii juniorów w półfilane zwyciężyła Aleksandra Gurnacz na Bolivii (66,000%), przed Kają Koszowską na Hormon Ponysport (65,800%) i Natalią Garbowską na Lunie (64,400%). W Mistzrostwach Opolszczyzny w Damskim siodle po półfinałach w kategorii seniorów prowadzi Barbara Maj na Demeter (69,259%), a w kategorii juniorów Sonia Schwalbe na Teti (68,654%).
W Zawodach Regionalnych w konkursie Św. Jerzy z notą 68,290% zwyciężyła Katarzyna Popiołek na Galapagosie, w konkursie Inter II Katarzyna Popiołek na Adrenalin uzyskała notę 65,724%, a wynik dnia należał do Mateusza Poli, który w konkursie klasy L2 uzyskał na Dominatorze P notę 71,919%. Jutro konkursy rozpoczną się o godzinie 8:00, listy startowe na niedzielę i komplet wyników z dzisiejszych przejazdów można znaleźć na zrtonie ZawodyKonne.com:
Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny oraz Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu - wyniki z soboty i listy startowe na niedzielę
Mistrzostwa Opolszczyzny w Damskim siodle - wyniki z soboty i listy startowe na niedzielę

Po pierwszym dniu Eliminacji Mistrzostw Amatorów prowadzi Małgorzata Malkusch (64,904%) przed Julia Patarok (62,789%) i Wiktorią Zmarzły (62,442%), wyniki całego konkursu można znaleźć TUTAJJutro konkurs Eliminacji Mistrzostw Polski Amatorów w Ujeżdżeniu rozpocznie się o godzinie 16:00, listę startową można zobaczyć TUTAJ.

Jutro w hali zakrzowskiego GOSiRu rozpoczna się Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny w Ujeżdzeniu, Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, Mistrzostwa Opolszczyzny w Ujeżdżeniu w damskim siodle oraz Eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów w Ujeżdżeniu. Zawody rozpoczna się konkursem ZR klasy P3 dla kucy o godzinie 9:00. Listy startowe oraz wyniki onilne śledzić można na stronie zawodykonne.com:
Listy startowe na Mistrzostwa Opolszczyzny i Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu
Listy startowe na Mistrzostwa Opolszczyzy w damskim siodle
Listy startowe na Eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów w Ujeżdżeniu

Szukaj w serwisie

Nasi Partnerzy