Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

     

Ujeżdżenie dla skoczków

Jeżeli skaczesz przez przeszkody powinieneś mieć ujeżdżonego konia. Skoki są prostsze jeśli Twój koń wie co to zebranie i właściwie reaguje na pomoce jeźdźca. Gdy rozumie prawidłowy kontakt, wie czym jest rozluźnienie, jak wygląda pokonywanie przeszkód w harmoni i odpowiednim tempie, jak wygląda prawidłowe skrócenie, dodanie i pokonanie zakrętów. Wszystko to ma wpływ na posłuszeństwo Twojego konia. Sprawdź czy jesteś na właściwej drodze.

Zapraszamy na szkolenie ujeżdżenia dla zawodników skoków przez przeszkody, które odbędzie się w dniach 28 lutego - 1 marca 2020 roku w Zakrzowie. Szkolenie prowadzone będzie przez parę trenerów Andrzej Sałacki i Mariusz Steciura w hali Ośrodka Szkolenia Olimpijskiego w Zakrzowie. Treningi ujeżdżeniowe na przeszkodach będą odbywały się w trzyoosobowych grupach o zbliżonym poziomie zaawansowania.

Andrzej Sałacki to dwunastokrotny medalista Mistrzostw Polski, aktualny trener młodzieżowej Kadry Narodowej ujeżdżenia, członek zarządu Międzynarodowego Klubu Trenerów Ujeżdżenia (IDTC) oraz wiceprezes Środkowoeuropejskiej Grupy Roboczej Ujeżdżenia (CED).
Mariusz Steciura to reprezentant Polski w kategoriach juniorów i seniorów, czterokrotny uczestnik Mistrzostw Polski seniorów oraz Wicemistrz Bułgarii w skokach przez przeszkody.

Organizator: Ludowy Klub Jeździecki "Lewada", ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
nr konta: 93 2490 0005 0000 4530 7388 7576
Termin: 28 lutego - 1 marca 2020
Miejsce: Ośrodek Szkolenia Olimpijskiego Zakrzów, ul. Parkowa 20, woj. opolskie
Koszt szkolenia550 zł
Koszt boksu: 200 zł

Aby wziąć udział w szkoleniu należy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wysłać zgłoszenie zawierające: imię i nazwisko zawodnika, imię konia, krótki opis pary uwzględniający poziom wyszkolenia i dotychczasowe osiągnięcia oraz dane kontaktowe (e-mail i nr tel.). Warunkiem wzięcia udziału w szkoleniu jest opłacenie jego kosztów do 25 lutego 2020.

Cena udziału w trzydniowym szkoleniu obejmuje:
- trzy treningi z Andrzejem Sałackim i Mariuszem Steciurą,
- serwis kawowy,

Noclegi:
- GOSiR Zakrzów - 150 zł (pok. 2-os. + śniadanie)
- LKJ Lewada, pokoje wieloosobowe - 30 zł / osoba

Szukaj w serwisie

Nasi Partnerzy