Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
Tel.: 77 4875417, fax 77 4875364, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

 

 

AKTUALNOŚCI

Już za tydzień rozpoczniemy szkolenia dla instruktorów Polskiego Zwiazku Jeździeckiego:
- 29 listopada - 8 grudnia kurs Instruktorów Jeździectwa Powszechnego PZJ (nr T/U/J/102/2019),
- 5-8 grudnia skrócony kurs na Instruktora Szkolenia Podstawowego (nr T/U/J/103/2019), przeznaczony dla osób posiadających minimum srebrną odznakę PZJ oraz uprawnienia Instruktora Jeździectwa Powszechnego PZJ, albo instruktora IRR nadane przez MS lub TKKF.
Wymagania dotyczące kandydatów na instruktorów, kartę zgłoszenia, cenę i pozostałe informacje można znaleźć TUTAJ.

W październiku zawodnicy ujeżdżenia z Opolszczyzny rywalizowali na czworobokach w Lesznie, Wrocławiu, Zbrosławicach i Zakrzowie. W pierwszej dziesiątce rankingu doszło do jednej zmiany, po startach na CDI w Zakrzowie Katarzyna Popiołek na Galapagosie powróciła na "fotel" lidera. Ranking na koniec października prezentuje się następująco:
1. Katarzyna Popiołek, Galapagos - 2467,6 pkt
2. Miroslaw Betka, Fallow Me - 2376,9 pkt
3. Miroslaw Betka, Adrenalin - 1955,4 pkt
4. Żaneta Skowrońska-Kozubik, Romantic P - 1939,5 pkt
5. Jagoda Dąbrowska, Attact With Me - 1657,5 pkt (młody jeździec)
6. Julia Rogowska, Da Capo - 1444,9 pkt (junior)
7. Joanna Jawor, Cinamon - 1213,7 pkt
8. Żaneta Skowrońska-Kozubik, Duiso - 1119,4 pkt
9. Maria Stelmaszyk, Londano - 1064,7 pkt (junior)
10. Weronika Frąckowiak Dreamcat - 997 pkt (młody jeździec)
Z całym rankingiem można zapoznać się na stronie Opolskiego Związku Jeździeckiego.

HPŚO-A 2019 zakończony!

17 listopad, 2019

Natalia Badura na Solaris Ventus (200,814%) złotą medalistką Halowego Pucharu Śląska Opolskiego w Ujeżdżeniu w kategorii seniorów, srebrny medal dla Małgorzaty Malkusch na Keiser Rubin (198,479%), a brązowy dla Karoliny Jatkowskiej na Sarumanie GT (193,989%). W katerorii juniorów zwyciężyła Martyna Butryn na Q10 (203,599%), na drugim miejscu uplasowała się Agata Żabska i Dumka na Dwa Serca (198,484%), a na trzecim Weronika Wiącek na Blask Aron (195,893%). Komplet wyników z zawodów można znaleźć na stronie ZawodyKonne.
Zwycięzcy poszczególnych konkursów z trzeciego dnia zawodów:
ZR 31 - L-3 - Maja Włodarkiewicz i Primo J - 68,636%
ZR 32 - P-3 - Martyna Butryn i Q10 (JKS Stajnia Brzózki) - 69,375%
ZR 33 - N-6 - Kamil Puliński i Frodo G (KJ Lider Radzionków) - 68,171%
ZO 34 - D-4 - Dionizy Polikowski i Qiu (JKS Stajnia Brzózki) - 68,594%
ZO 35 - N-7 - Kaja Koszowska i Hormon Ponysport (LKJ Lewada Zakrzów) - 67,208%
ZR 36 - C-4 - Natalia Stodoła i Drakar (KJ Dera) - 65,350%
ZO 37 - C-4 - Natalia Badura i Solaris Ventus (LKJ Lewada Zakrzów) - 67,635%
ZO 39 - CC-6 - Małgorzata Malkusch i Lanzelot (LKJ Lewada Zakrzów) - 67,100%
ZO 40 - CC-7 - Katarzyna Popiołek i Galapagos (LKJ Lewada Zakrzów) - 68,650%
ZO 41 - CS-1 - Anna-Maria Gawłowska i Cardamon (KJ Golden Dream) - 62,093%

Po dwóch dniach rywalizacji na zakrzowskim czworoboku w Halowym Pucharze Śląska Opolskiego w Ujeżdżeniu w kategorii seniorów prowadzi Anna Mierzwińska na Darko (138,606%) przed Natalią Badurą na Solaris Ventus (133,189%) i Małgorzata Malkusch na Keiser Rubin (132,479%). W katerorii juniorów prowadzi Martyna Butryn na Q10 (134,224%), na drugim miejscu plasuje się Agata Żabska i Dumka na Dwa Serca (131,609%), a na trzecim Magdalena Doniec na Gonzo (131,118%). Jutro starty rozpoczynamy o 8:00 konkursem klasy D-4. Komplet list startowych na jutro i wyniki z dwóch dni zawodów można znaleźć na stronie ZawodyKonne.
Zwycięzcy poszczególnych konkursów z drugiego dnia zawodów:
ZR 17 - L-2 - Zofia Basińska i Sisi (SS Vidavia) - 69,659%
ZR 18 - P-2 - Anna Mierzwińska i Fibonacci (KJ Pegaz) - 73,182%
ZR 19 - N-5 - Kamil Puliński i Frodo G (KJ Lider Radzionków) - 68,500%
ZO 20 - D-3 - Dionizy Polikowski i Qiu (JKS Stajnia Brzózki) - 68,778%
ZO 21 - N-3 - Kaja Koszowska i Hormon Ponysport (LKJ Lewada Zakrzów) - 65,110%
ZR 22 - C-3 - Anna Mierzwińska i Darko (KJ Pegaz) - 69,237%
ZO 23 - C-3 - Karolina Mazurek i Lider (Sudecki LKJ Książ) - 69,649%
ZO 25 - CC-3 - Małgorzata Malkusch i Lanzelot (LKJ Lewada Zakrzów) - 64,912%
ZO 26 - CC-5 - Katarzyna Popiołek i Galapagos (LKJ Lewada Zakrzów) - 68,553%
ZO 27 - CS-1 - Anna-Maria Gawłowska i Cardamon (KJ Golden Dream) - 64,386%

Po pierwszych półfinałach Halowego Pucharu Śląska Opolskiego w Ujeżdżeniu w kategorii seniorów prowadzi Anna Mierzwińska na Darko (69,369%) przed Natalią Badurą na Solaris Ventus (66,171%) i Małgorzatą Malkusch na Keiser Rubin (65,856%). W katerorii juniorów prowadzi Laura Mazurek na Hope (67,300%), a na drugim miejscu plasują się Martyna Butryn na Q10 i Magdalena Doniec na Gonzo (66,800%). Jutro starty rozpoczynamy o 8:00 konkursem klasy L-2. Komplet list startowych na jutro i wyniki z pierwszego dnia zawodów można znaleźć na stronie ZawodyKonne. Zwycięzcy poszczególnych konkursów z pierwszego dnia zawodów:
ZR 3 - L-1 - Maja Włodarkiewicz i Primo J - 67,237%
ZR 4 - P-1 - Anna Mierzwińska i Fibonacci (KJ Pegaz) - 70,800%
ZR 5 - N-4 - Kamil Puliński i Ginger (KJ Lider Radzionków) - 68,264%
ZO 6 - D-2 - Dionizy Polikowski i Qiu (JKS Stajnia Brzózki) - 68,222%
ZO 8 - C-2 - Anna Mierzwińska i Darko (KJ Pegaz) - 69,369%
ZO 9 - C-2 - Natalia Badura i Solaris Ventus (LKJ Lewada Zakrzów) - 66,171%
ZR 10 - CC-1 - Karolina Mazurek i Lider (Sudecki LKJ Książ) - 65,972%
ZO 11 - CC-2 - Ewelina Gos i Gold Quoterback (SK Dębno) - 66,009%
ZO 12 - CC-4 - Katarzyna Popiołek i Galapagos (LKJ Lewada Zakrzów) - 67,281%
ZO 13 - CS-1A - Anna-Maria Gawłowska i Cardamon (KJ Golden Dream) - 64,605%

Już jutro w hali zakrzowskiego GOSiRu rozpoczną się Halowe Zawody Ogólnopolskie i Regionalne w Ujeżdżeniu oraz pierwsze półfinały Halowego Pucharu Śląska Opolskiego w Ujeżdżeniu 2019. Zawodników i szefów ekip prosimy o zapoznanie się z BRAKIEM DOKUMENTACJI. Listy startowe na piątek, a od jutra także wyniki on-line, znaleźć można na stronie ZawodyKonne.com.

Szukaj w serwisie

Nasi Partnerzy