Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

 

      

 

AKTUALNOŚCI

Kevin Pszowski na Jacobsonie (KJ Jumping Team Brynica) zwyciężył w konkursie zwykłym "N1", a Kamila Czartoryska na Fleure D'Elle (Piaff Equestrian) zwykłym klasy "N". W konkursach "P" z jokerem oraz "L" zwykłym najlepszy był Marko Lenart i Nequel (LKJ Moszna), a "LL" z trafieniem w normę czasu Amelia Grzybowska i Alehandra (SSK AS Equestrian). Komplet wyników na stronie Zawody Konne.

Anna Zakałużna na Aramisie (KJ Zbrosławice) najlepsza w konkursie zwykłym "N1", a Aleksandra Szpryngiel na H. Oberlina B (KJ Royal Opole) w konkursie zwykłym klasy "N". W konkursie szybkości klasy "P" zwyciężyła Kamila Czartoryska na Fleure D'Elle (Piaff Equestrian), a zwykłym "L" Julia Szczurek na Witasie (LUKJ Antoniówka). W konkursie "LL" z trafieniem w normę czasu zdarzyła się niecodzienna sytuacja, na pierwszym miejsu ex aequo dwie pary Emilia Nowak na Chamabete (KJ Trachy Sośnicowice) i Damian Zmorek na Artemie (SKJ Preria Wilkowice). Jutro podobie jak dzisiaj rozpoczynamy torem pokazowym w ramach Akademii Pana Kuca o 9:00, a pierwszy konkurs zawodów towarzyskich o 9:45. Komplet list startowych na niedzielę i wyniki z dzisiejszych konkursów na stronie Zawody Konne.

Jutro w hali zakrzowskiego GOSiRu rozpoczniemy pierwsze w tym roku Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w skokach przez przeszkody. O 9:00 Akademia Pana Kuca, czyli przygotowany specjalnie dla najmłodszych, odbywajacy się w ramach pokazu tor przeszkód (slalom, drągi, bramki, krzyżaki). Pierwszy konkurs Zawodów Towarzyskich - dokładności o wysokości przeszkód do 60 cm - o 9:45. Listy startowe na sobotę oraz braki w dokumentacji zawodników i koni można znaleźć na stronie ZawodyKonne. Przypominamy, że przed startem paszport każdego konia musi zostać dostarczony do biura zawodów.

Dzisiaj rozegrane zostały ostatnie konkursy Halowych Zawodów Ogólnopolskich i Regionalnych w Ujeżdżeniu, które w ten weekend odbyły się w Zakrzowie, najlepsze wyniki w poszczególnych konkursach uzyskali:
L10 - Laura Pawlik DANNY FOX B (KJ Facimiech) - 67,500%
L11 - Iga Fizia VENUS (JKS Equi Verso) - 73,125%
P4 - Nikola Antkowiak LUCAS RJT (Rio Grande Krosinko) - 60,682%
L3 - Marta Ginda LE PAPILLON NOIR (WLKS Krakus Kr. Swoszowice) - 68,978%
P3 - Żaneta Skowrońska-Kozubik MAXIM K. B. (Ludowy Klub Jeździecki Lewada) - 70,875%
N6 - Magdalena Tomków-Bednarska DIARO (WLKS Krakus) - 63,598%
D7 - Zofia Kaczmarek LADY LEGENDE (LKJ Lewada Zakrzów) - 83,075%
D7 kuce - Alicja Stopa DANNY FOX B (KJ Facimiech) - 71,650%
C3 - Martyna Basciuk BARAŻ (KJ Centurion) - 66,053%
C4 - Dionizy Polikowski CHARMEUR (JKS Stajnia Brzózki) - 72,667%
CC2 - Lena Czakańska VICTORY (LKJ Ochaby) - 64,562%
CC6 - Doreen Lange FINLAY (PSV Gestüt Kodersdorf e. V.) - 67,533%
CC7 - Ewelina Gos GOLD QUATERBACK (Stadnina Koni Dębno) - 69,333%
CS5 - Filip Kowalski BEL FLEUR (Silesia Dressage Club) - 68,721%
CS8 - Dalia Katinaite - Pranckeviciene AMICA (Klubas Zirgo zingsnis) - 70,550%
Komplet wyników na ZawodyKonne, a już za tydzień zapraszamy do Zakrzowa na Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach przez przeszkody.

Zwycięzcy konkursów drugiego dnia ZO-A Zakrzów:

L8 - Laura Pawlik DANNY FOX B (KJ Facimiech) - 67,750%
L9 - Iga Fizia VENUS (JKS Equi Verso) - 73,837%
P3 - Nikola Antkowiak LUCAS RJT (Rio Grande Krosinko) - 63,625%
MPMK 4lat - Joanna Jawor CELLO (KJ Okoły) - 73,200%
MPMK 5 lat - Joanna Jawor FRASCATI IRW (KJ Okoły) - 75,80%
MPMK 6 lat - Katarzyna Konarska INDIAN SUMMER (LKS Stragona Strzegom) - 76,000%
MPMK 7-8 lat - Marta Ginda DANCE FOR ME (WLKS Krakus Kr. Swoszowice) - 72,612%
L2 kuce - Anna Maria Gawłowska KOHINOOR (Klub Jeździecki Golden Dream) - 61,364%
L2 - Żaneta Skowrońska-Kozubik CLEMATIS (Ludowy Klub Jeździecki Lewada) - 69,546%
P2 - Natalia Badura KAISER FRANZ (LKJ Lewada Zakrzów) - 69,469%
N5 - Jagoda Dąbrowska LUCKY BOY-K (Ludowy Klub Jeździecki Lewada) - 66,000%
D6 - Zofia Kaczmarek LADY LEGENDE (LKJ Lewada Zakrzów) - 84,322%
D6 kuce - Alicja Stopa DANNY FOX B (KJ Facimiech) - 69,482%
C2 - Magdalena Jura DESPACITO 18 (LKJ Lewada) - 66,036%
C2 - Dionizy Polikowski CHARMEUR (JKS Stajnia Brzózki) - 69,775%
CC2 - Honorata Stromska EDAM (KJ Majestic Horses Nowy Dwór Wejherowski) - 62,983%
CC2 - Lena Czakańska VICTORY (LKJ Ochaby) - 64,562%
CC5 - Natalia Badura SOLARIS VENTUS (LKJ Lewada Zakrzów) - 68,333%
CS1 - Filip Kowalski BEL FLEUR (Silesia Dressage Club) - 68,289%
CS4 - Żaneta Skowrońska-Kozubik ROMANTIC P (Ludowy Klub Jeździecki Lewada) - 68,733%

Najlepsze wyniki pierwszego dnia Zawodów Ogólnpolskich i Regionalnych w Ujeżdżeniu, które w ten weekend odbywają się w hazi zakrzowskiego GOSiRu:
L6 - Florentyna Gajewska KSANTIA (JKS Stajnia Brzózki) - 71,750%
L7 - Iga Fizia VENUS (JKS Equi Verso) - 74,173%
P6 - Nikola Antkowiak LUCAS RJT (Rio Grande Krosinko) - 67,083%
MPMK 4lat - Joanna Jawor CELLO (KJ Okoły) - 72,400%
MPMK 5 lat - Joanna Jawor FRASCATI IRW (KJ Okoły) - 74,600%
MPMK 6 lat - Magdalena Jura QUICK STAR (LKJ Lewada) - 81,200%
MPMK 7-8 lat - Marta Ginda DANCE FOR ME (WLKS Krakus) - 71,565%
L1 - Żaneta Skowrońska-Kozubik CLEMATIS (Ludowy Klub Jeździecki Lewada) - 69,079%
P1 - Żaneta Skowrońska-Kozubik MAXIM K. B. (Ludowy Klub Jeździecki Lewada) - 70,500%
N4 - Jagoda Dąbrowska LUCKY BOY-K (Ludowy Klub Jeździecki Lewada) - 69,236%
D5 - Zofia Kaczmarek LADY LEGENDE (Ludowy Klub Jeździecki Lewada) - 84,375%
D5 kuce - Alicja Stopa DANNY FOX B (KJ Facimiech) - 69,250%
C1 - Magdalena Jura JOHNNY (LKJ Lewada Zakrzów) - 70,236%
C1 - Dionizy Polikowski CHARMEUR (JKS Stajnia Brzózki) - 69,020%
CC1 - Aleksandra Popławska BABALOU AS (Clarena Sports Club) - 66,482%
CC1 - Lena Czakańska VICTORY (LKJ Ochaby) - 69,259%
CC4 - Ilona Janas DIAMO DREAM (KJ. Lider Radzionków) - 71,009%
CS2 - Aleksandra Tatak TOTEM (bpk MAZ) - 57,237%

Szukaj w serwisie

Nasi Partnerzy