Wydrukuj tę stronę

Żaneta Skowrońska-Kozubik brązową medaliską Mistrzostw Polski 2019!

Podczas odbywających się w ten weekend w Radzionkowie Mistrzostw Polski w Ujeżdżeniu, Żaneta Skowrońska-Kozubik na Romanticu P z notą łączną 132,810% zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów. Dla naszej amazonki to dziesiąty medal Mistrzostw Polski seniorów i czternasty w całej jeździeckiej karierze. W Mistrzostwach Polski Seniorów 2019 zwyciężyła Katarzyna Milczarek na Dżeko, srebro wywalczyła Aleksandra Szulc na Mira P, trzecie miejsce zajęła Żaneta Skowrońska-Kozubik, a na czwartym uplasował się zawodnik LKJ Lewada Mirosław Betka na Follow Me. Nasz Klub reprezentowali ponadto w kategorii juniorów Julia Rogowska (5 miejsce), Maria Stelmaszyk (9 miejsce), Małgorzata Malkusch (10 miejsce), a w kategorii młodych jeźdźców na ósmym miejscu uplasowała się Jagoda Dąbrowska.
Dzisiaj podczas dekoracji Mistrzostw Polski trener, założyciel i wieloletni presez LKJ Lewada Andrzej Sałacki odebrał z rąk Pani Wandy Wąsowskiej Wielką Honorową Złotą Odznaką Polskiego Zwiazku Jeździeckiego.