Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Lewada na Pucharze Polski

W dniach 1-3 kwietnia w Klubie Jeździeckim Szary Michałowice koło Krakowa odbył się Halowy Puchar Polski w Ujeżdżeniu, na zawodach tych Opolszczyznę reprezentowała ekipa zakrzowskiego Klubu Lewada. W kategorii seniorów nasza najbardziej doświadczona zawodniczka, startująca na wałachu Love Me Żaneta Skowrońska zdobyła srebrny medal. W kategorii juniorów najlepiej z zawodniczek Lewady zaprezentowała się Jagoda Dąbrowska na klaczy Attack With Me. W pierwszym starcie zajęła ona piąte miejsce, w drugim czwarte, a w finałowym przejeździe drugie, aby ostatecznie po bardzo wyrównanej rywalizacji uplasować się na czwartym miejscu z notą 200,043 % i stratą niespełna 0,4 % do brązowego medalu.
W Michałowicach Lewadę reprezentowali także Katarzyna Popiołek (14 miejsce seniorzy), Nikola Marczak (8 miejsce młodzi jeźdźcy) oraz juniorzy Aleksandra Pośpiech (11 miejsce), Jan Limburski (16 miejsce), Aneta Gajdzińska (17 miejsce).