Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Dwa złote medale Lewady na HPP!

Wielkim sukcesem naszego klubu zakończył się start w Halowym Pucharze Polski w Ujeżdżeniu, rozgrywany w Michałowicach (woj. małopolskie) w dniach 10-12 kwietnia 2015. Czołowa zawodniczka Lewady Żaneta Skowrońska, startująca na wałachu Love Me z notą 206,673% zdobyła złoty medal, srebrny przypadł w udziale zawodniczce SKJ Bajardo Augustówek Justyna Dysarz na Luxorze (206,134%), a brązowy Gabrieli Jaworskiej-Mazur na Germany (202,877%).
Drugi złoty medal wywalczyła w kategorii juniorów Jagoda Dąbrowska na klaczy Attack With Me z łączną notą 197,875%, medal srebrny zdobyła Klara Jędrzejczyk na Watsonie (197,047%) z warszawskiego klubu Equita, a brązowy Oliver Weston na Sambucce (196,549%) z KS Centurion Zręby.
Na Halowym Pucharze Polski nasz klub reprezentowały także Katarzyna Popiołek (10 miejsce w kategorii seniorów) na Adrenalin i Aleksandra Pośpiech na Hunie I (12 miejsce w kategorii juniorów). Dwa złote medale halowych Mistrzostw Polski to jeden z największych sukcesów dwudziestokilkuletniej historii naszego klubu.