Wydrukuj tę stronę

Drugie zawody o Puchar Lewady 2014 zakończone!

Dzisiaj rozegrane zostały drugie w tym roku zawody z cyklu Puchar Lewady. Na zakrzowskim czworoboku oglądaliśmy czterdzieści osiem par rywalizujących w trzech kategoriach wiekowych, liczba ta stanowi rekord w dotychczasowej historii tych rozgrywek. Wśród juniorów młodszych najlepsza okazała się Karolina Jatkowska na Koralu (61,811%), która wyprzedziła Natalię Kaniak na Oliwerze (61,136%) i Martę Sitek na Filipie (60,455%). W kategorii juniorów tryumfowali Anna-Maria Jaromin i Kuba Gryglak oboje na Japonce (62,400%), a trzecie miejsce z notą 61,200% zajęła Magdalena Świerczyńska na Bellabiance. Najlepszą seniorką okazała się Magdalena Tomków-Bednarska na Krusie (62,059%), drugie miejsce z notą 61,471% zajął Tadeusz Pończochin na Carnivalu, a na trzecim uplasowała się Martyna Raginia na Krusie (61,176%). Z wynikami dzisiejszej rywalizacji można zapoznać się tutaj, a klasyfikację po dwóch startach można pobrać stąd.