Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Eliminacje MPA zakończone!

Dzisiaj rozegrane zostały konkursy kończące Eliminacje MPA w ujeżdżeniu. W kategorii seniorów ponownie najlepszy okazał się Krzysztof Kośmider (64,375%), na drugim miejscu uplasował się Tadeusz Wajs (63,250%), a na trzecim Asenata Adamus (61,250%). W kategorii juniorów zwyciężyła Marta Komosa (64,457%), druga była Monika Piłat (61,193%), a trzeci Kuba Gryglaka (60,978%). Z wynikami dzisiejszych przejazdów można zapoznać się tutaj.
W Eliminacjach XIV Mistrzostw Polski Amatorów w ujeżdżeniu w kategorii seniorów zwyciężył Krzysztof Kośmider (129,250%), drugie miejsce zajęła Asenata Adamus (123,000%), a trzecie Agnieszka Binda (122,125%). W kategorii seniorów po dzisiejszym świetnym przejeździe zwyciężyła Marta Komosa (124,783%), na drugim miejscu uplasowała się Kaja Koszowska (122,338%), a na trzecim Sara Bochenek (122,283%). Z wynikami całych Eliminacji MPA można zapoznać się tutaj.
Finały Mistrzostw Polski Amatorów w ujeżdżeniu odbędą się w dniach 7-8 czerwca 2014 w Zakrzowie, z propozycjami zawodów będzie można zapoznać się w przyszłym tygodniu.