Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Cztery medale amazonek Lewady na HMP w Michałowicach!

Z czterema medalami Halowych Mistrzostw Polski w Ujeżdżeniu powracają z Michałowic zawodnicy Ludowego Klubu Jeździeckiego "Lewada" Zakrzów. W kategorii Dzieci bezkonkurencyjna była Zofia Kaczmarek na Lady Legende, nasza najmłodsza amazonka zwyciężyła w obydwóch półfinałach oraz finale i z rewelacyjną notą łączną 240,325% (21% przewagi nad kolejną parą) zdobyła złoty medal. Na drugim stopniu podium stanęła w kategorii Młodych Jeźdźców Julia Rogowska, startująca na wałachu Da Capo 163, po trzech dniach rywalizacji para zgromadziła 203,160%. W rozgrywanym w Małej Rundzie Halowym Pucharze Polski Seniorów brązowy medal wywalczyła Natalia Badura na Solaris Ventus, nasza para w konkursie finałowym zajęła trzecie miejsce, gromadząc łącznie 205,920%. Srebrny medal w Halowych Mistrzostwach Polski rozgrywanych w Grand Prix z notą 138,905% zdobyła nasz najbardziej utytułowana zawodniczka Żaneta Skowrońska-Kozubik na Romanticu P.