Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Zosia Kaczmarek Halową Mistrzynią Polski Dzieci!

Zosia Kaczmarek na Lady Legende ze świetną notą łaczną 241,803% zdobyła złoty medal Halowych Mistrzostw Dzieci w ujeżdżeniu 2021! Po zwycięstwie w Mistrzostwach Polski Dzieci i Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mlodzieży to trzeci złoty medal Zosi w tym roku. Nasza zawodniczka wygrała z olbrzymią przewagą, druga w HMP Dzieci Taja Zoll uzyskała wynik 225,315%, a trzecia Julianna Przybyła 219,010%. Na ósmym miejscu rywalizację w kategorii Dzieci ukończyła druga para w barwach Lewady Lena Paliwoda na Chicharito (185,361%). Na czwartym miejscu Halowych Mistrzostw Polski w kategorii Młodych Jeźdźców uplasowała się reprezentująca nasz klub Maria Stelmaszyk na Despacito 18 (192,447), a na szóste miejsce w silnie obsadzonej stwace Mistrzostw Polski Seniorów zajęła Natalia Badura i Solaris Ventus (202,809%).