Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Halowy Puchar Śląska Opolskiego w Ujeżdżeniu - zakończony!

W dniach 19-21 listopada w Zakrzowie odbyły się Halowe Zawody Ogólnopolskie i Regionalne w Ujeżdżeniu, w ramach których rozegrane zostały konkursy Halowego Pucharu Śląska Opolskiego 2021 w kategoriach seniorów, juniorów i juniorów na kucach.
W kategorii seniorów złoto wywalczyła reprezentantka LKJ Lewada Zakrzów Marta Sitek startująca na Magical Memory (189,374%), medal srebrny zdobyła zawodniczka Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry - Nelly Oriard na Strombergu (186,655%), a brązowy Anastazja Solarz na Muskarze (183,022%) reprezentująca Klub Jeździecki Megal.
Po Mistrzostwach Polski Dzieci, Olimpiadzie Młodzieży i Mistrzostwach Opolszczyzny Juniorów kolejny złoty medal do tegorocznej kolekcji dołożyła w kategorii juniorów Zofia Kaczmarek na Lady Legende (216,895%) reprentująca LKJ Lewada Zakrzów. Srebrny medal wywalczyła Zofia Stempniewicz na Royal Red (198,989%), a brązowy para w barwach Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry - Zuzanna Bannert i Syria M (195,466%).
W kategorii juniorów na kucach zwyciężyła Ewa Czerwińska na Dream Sensation (181,661%) reprezentująca JKS BCH, a na drugim miejscu uplasowała się Julia Jużyca na Balbinie (172,809%).
Komplet wyników z zawodów można znaleźć na stronie ZawodyKonne.