Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

     

 

HZOiR-A & HPŚO-A - już jutro!

Jutro w hali zakrzowskiego GOSiRu konkursem P-6 rozpoczną się o godzinie 9:00 ostatnie w tym roku Halowe Zawody Ogólnopolskie i Regionalne w Ujeżdżeniu. W ramach HZOiR-A Zakrzów jutro zostaną rozegrane pierwsze półfinały Halowego Pucharu Śląska Opolskiego w Ujeżdżeniu, w kategoriach Seniorów, Juniorów i Juniorów na kucach. Z listami startowymi można zapoznać się na stronie ZawodyKonne, zawodników i szefów ekip prosimy o sprawdzenie wszystkich dokumentów zawodników i koni, wszelkie braki w dokumentacji zostały zaznaczone TUTAJ.
Przypominamy, że zgodnie z propozycjami w związku z pandemią koronawirusa wszystkie opłaty muszą być dokonane przelewem przed startem, dowód wpłaty należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Zawodnicy, którzy nie doślą dowodu wpłaty przed rozpoczęciem konkursu zostaną skreśleni z list startowych. Braki w dokumenacji należy przesłać do sędziego głównego e-maiem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
W związku z pandemią COVID-19 zawody odbywają się bez publiczności, na terenie całych zawodów obowiązuje zachowanie dystansu społecznego oraz używanie maseczek zasłaniających usta i nos.

Szukaj w serwisie

Nasi Partnerzy